БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ПЕРЕГОРНУЛА НОВУ СТОРІНКУ СВОЄЇ ІСТОРІЇВчора, 15 червня, у Баришівській лікарні вперше проведено оперативне втручання на черевній порожнині методом лапароскопії. Його провели команда лікарів під керівництвом професора кафедри хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця Валерія Віталійовича ТЕПЛОГО: доцент кафедри Роман Анатолійович СИДОРЕНКО, викладач кафедри, кандидат медичних наук Христина Олександрівна КОРОЛЬОВА та завідувач хірургічного відділення КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня» Анатолій Павлович БОНДАР. На відмінно спрацювала бригада анестезіологічної служби на чолі із лікарем-анестезіологом Юлією Юріївною ПРИЛУЦЬКОЮ.
Операція, яка тривала півтори години, завдяки професіоналізму лікарів і злагодженості в роботі команди пройшла успішно! Стан пацієнта задовільний. 
🔹Лапароскопічна стійка – це сучасний апарат німецької фірми, який дає широкі можливості для виконання хірургічних, гінекологічних, травматологічних, урологічних, онкологічних операцій на високому, сучасному рівні. 
🔹Вартість обладнання – майже 2 мільйона (для точності – 1 999 980 грн). Цю суму Баришівська лікарня і Баришівська селищна рада розділили навпіл. Його придбали у грудні 2021 року. 
🔹Відтепер малоінвазивна хірургія (хірургічні маніпуляції та оперативні втручання без розрізу живота) стане доступною та максимально наближеною для жителів громади! І це особливо актуально під час військового часу!
🔹Для нас важлива підтримка професорів Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, які теоретично й на практиці допомагають лікарям Баришівської лікарні освоїти новітні методи лікування та діагности із застосуванням лапароскопічного обладнання.
☎️Записатися на консультацію до столичних фахівців можна через хірургічне відділення Баришівської багатопрофільної лікарні або за номером телефону: 0673984162.
Професійну консультацію вам надасть Христина Олександрівна КОРОЛЬОВА, викладач кафедри, кандидат медичних наук.
🩺НАБЛИЖАЄМО ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!