Довідник безбар’єрності - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Він створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.


Щиро вдячні організатору благодійного фонду «Потужні крила» Світлані Кривульській та настоятелю ПЦУ «Різдва пресвятої Богородиці» села Перемоги Олександру Ярмольчику за надану благодійну допомогу у вигляді кровозамінних препаратів та розхідних матеріалів для їх використання.


Висловлюємо щиру подяку волонтеру Панасенку Ігорю за отриманий гуманітарний вантаж для потреб закладу та всебічну підтримку медичного закладу, турботу, доброту, милосердя, за те, що не стоїте осторонь проблем медицини. Разом до Перемоги!


Через військову агресію рф та постійні обстріли населених пунктів багато українців у пошуках безпечного місця проживання змушені переселятися в інші регіони України або за кордон. Під час переїзду та евакуації не завжди є можливість зібрати усі необхідні документи, у тому числі й медичні, та багато з них можуть бути втрачені або загублені. 


Військова агресія рф змушує багатьох українців залишати власні домівки. Понад 8 млн наших співвітчизників уже стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО). 


Якщо внаслідок російської агресії ви перемістилися в межах України і потребуєте консультації лікаря вузької спеціалізації – ви можете її отримати у будь-якому місті, незалежно від того, де ви уклали декларацію.


З початку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів.


В Україні щороку близько 140 тисяч українців дізнаються про онкодіагноз. Тому рання діагностика онкозахворювань залишається пріоритетним напрямком Програми медичних гарантій (ПМГ).