БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ🩺 запрошує всіх на ДЕНЬ ДОНОРА


БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ

запрошує всіх на ДЕНЬ ДОНОРА

У вівторок, 16 січня, з 9.00 до 13.00


Крім цього, на заході будуть у продажі кава і різноманітні смаколики від наших партнерів – Торгового дому «Шантіль»! Аби всі бажаючі мали можливість посмакувати після донації і таким способом ще й долучитися до збору коштів на старлінк для наших захисників!
Маємо підтримувати наших героїв усіма можливими способами!
Проявіть активність – підтримаймо наших воїнів!

Кров щодня необхідна, аби рятувати поранених захисників. І так само щодня кров потрібна для лікування цивільних пацієнтів. Тому українці в тилу мають надійно тримати донорський фронт і допомагати формуванню в країні запасу безпечної і якісної крові

Необхідні документи для здачі крові – паспорт та ІПН.
Друзі, перед донацією обов'язково потрібно поснідати! Здавати кров натщесерце заборонено! Прийом їжі повинен бути легким.
Увечері перед днем здачі крові медики просять утриматися від вживання молочних продуктів, а також жирних і смажених страв. За 72 години до процедури не можна вживати ліки, в складі яких є аспірин і анальгетики. За 48 годин слід утриматися від алкоголю. За годину до процедури не можна курити.
Перед маніпуляцією потрібно добре виспатися. Здача крові після нічної робочої зміни може негативно позначитися на здоров’ї.
У день процедури медики не радять відвідувати важливих заходів, займатися спортом, інтенсивною фізичною працею.
Попри різні національності, групи й резуси, у нас одна кров – українська, вона може воювати, рятувати та перемагати

Стань доноро!❤️‍🩹